Kluby: Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży „CzytaMY”

sobota, 07 marca 2020
Kluby: Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży „CzytaMY”

W Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle powstał Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży "CzytaMY”. Jeżeli chcesz dołączyć do nas, zapraszamy serdecznie na następne spotkanie, które odbędzie się 7 marca (sobota) o godz. 13.30, ul. Szopena 22.

Nasze spotkania to doskonały sposób ma spędzenie wolnego czasu, poznanie nowych ludzi i oczywiście przyjaźń z najważniejszą, czyli… książką.

Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

Wszystkich nastolatków zainteresowanych Klubem prosimy o kontakt z Filią nr 3 MBP w Jaśle -  nr tel. 13 446 52 25 lub e-mail: filia3@mbp.jaslo.pl