Kluby: Książki pod choinkę i nie tylko

wtorek, 17 grudnia 2019
Kluby: Książki pod choinkę i nie tylko

W świątecznej atmosferze upłynęło spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytani”, 17 grudnia 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

Rozmawialiśmy o naszych ulubionych książkach, takich które chcielibyśmy podarować innym. Znalazły się wśród nich kryminały  m.in. Nancy Springer Enola Holmes, Fleur Hitchcock Morderstwo o zmierzchu oraz fantastyka: Terry’ego Prachetta Kapelusz pełen nieba, Ursuli K. Le Guin Czarnoksiężnik z Archipelagu.  Przeczytaliśmy najciekawsze fragmenty powieści, i obdarowaliśmy się nawzajem drobnymi upominkami. Jak to przed świętami bywa, nie obyło się bez rozmów o ulubionych potrawach wigilijnych i wymarzonych prezentach.

Dyskusyjny Klub Książki „Zaczytani” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.