Kluby: Z świąteczną wizytą w Krainie lodu

piątek, 16 grudnia 2016
Kluby: Z świąteczną wizytą w Krainie lodu

W piątkowy wieczór 16 grudnia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle spotkali się dzieci i rodzice z Klubu Czytających Rodzin by wziąć udział w przedświątecznych przygotowaniach w których towarzyszył nam sympatyczny bałwanek Olaf.

Podczas głośnego czytania opowieści Noc wigilijna Olafa dzieci dowiedziały się jaka przygoda spotkała małego bałwanka w najbardziej magiczną noc w roku i jakim wspaniałym prezentem może być piękny uśmiech i gorący uścisk Mikołaja.  Z drobiazgów, które można zaleźć w każdej kuchni jak kasza i ryż,  przy pomocy odrobiny kleju i farbek wyczarowaliśmy piękne, kolorowe bombki. Świetnie bawiliśmy się również podczas sesji zdjęciowej w świątecznej fotobudce.  Na zakończenie spotkania klubowicze życzyli sobie pogodnych, radosnych Świąt, a każdy z nich otrzymał drobny słodki upominek.

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”  prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.