Aktualności - archiwum 2011

• Ekstremalna wyprawa do Azji
    27 lipca 2011
    Po dwóch latach przerwy jasielscy policjanci z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Jasło znów szykują ekstremalnie survivalową wyprawę w głąb Azji.
  • Spotkanie z Albertem Kociubą
    19 lipca 2011
  • „Michalina” w Muzeum
    07 lipca 2011
    Spotkanie Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina” nie odbyło się jak zwykle w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle ale w Muzeum Regionalnym. Twórcy w ramach poznawania kultury ludowej regionu zjawili się w progach placówki, po której oprowadził ich dyrektor Alfred Sepioł.
  • Legendy, zagadki i rycerze – finał projektu HAPPY legEND
    06 lipca 2011
    Barwny spektakl o królewiczu Mruku, poszukiwanie skarbów wśród zakamarków biblioteki, mrożące krew w żyłach bitwy, a na koniec spacer z rycerzami po parku – mimo deszczu impreza „HAPPY legEND” dostarczyła niezapomnianych wrażeń. Imprezę zorganizowała Grupa MAKAMZA realizująca przy wsparciu Miejskiej Biblioteki Publicznej projekt ze środków Programu „Młodzież w działaniu”.
  • Zapraszamy na imprezę HAPPYlegEND
    03 lipca 2011
    Dlaczego książę Mruk dorastał w chłopskiej chacie, czemu księżniczka Magura chciała skoczyć z zamkowej wieży, co stało się z królewskim mieczem? Dowiedzą się tego wszyscy, którzy 6 lipca o 12:00 zjawią się w Parku Miejskim w Jaśle. Nieformalna Grupa Młodzieży MAKAMZA, działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle zaprasza wszystkie dzieci spędzające wakacje w domu na finałową imprezę projektu „HAPPY legEND”, realizowanego ze środków programu „Młodzież w działaniu”.
  • Spotkanie z psychologiem w Klubie Czytających Rodzin
    01 lipca 2011
    Spotkanie z psychologiem w Klubie Czytających Rodzin
  • Zapraszamy dzieci na WAKACJOBRANIE
    20 czerwca 2011
    Wakacje w mieście bez nudy i próżnowania – to jest możliwe! Aktywnie wypoczywamy i zbieramy letnie wspomnienia z jasielską MBP.
  • Konkurs Napisz opowiadanie z Martą Mizuro
    15 czerwca 2011
    Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Napisz opowiadanie z Martą Mizuro”. Konkurs odbywa się w ramach projektu „Literacki Park”.
  • 07 czerwca 2011
    7 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, podczas którego rozmawiano o Książce Mikołaja Łozińskiego.
  • Podróże dalekie i bliskie z Elizą Piotrowską
    06 czerwca 2011
    O tym, jakie zwyczaje panują Rzymie, czy warto oddać się ortograficznym harcom z Hardym Schabem i Żniwnym Żubrem oraz jak ciocia Jadzia zamienia świat małej dziewczynki w niecodzienną przygodę, mieli okazję przekonać się odwiedzający MBP uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1, 2 i 4.
Katalog online

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Wypisz