Aktualności - archiwum 2012

• Nowości Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy
    07 - 09 sierpnia 2012
    Malowanie w wigwamie, misiowa mini galeria, dzień pirata i fabryka cudaków, to zeszłotygodniowe atrakcje Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci wypoczywające w mieście.
  • Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy zaprasza
    31 lipca - 02 sierpnia 2012

Dinuś – ostatni dinozaur, figlarne pszczółki, wakacyjny kram różności i gry memory, to zeszłotygodniowe atrakcje Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci wypoczywające w mieście.

• Co nowego w Słonecznym Zakątku Dobrej Zabawy
    24 - 26 lipca 2012
    Minął kolejny tydzień wakacyjnych spotkań w Słonecznym Zakątku Dobrej Zabawy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Zapraszamy do krótkiej relacji z zajęć odbywających się w Oddziale dla Dzieci i wszystkich filiach.
  • Zostań wolontariuszem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle
    20 lipca - 31 grudnia 2012
    Jeżeli dysponujesz wolnym czasem, chcesz podzielić się swoją wiedzą, zdobyć doświadczenie, zostań wolontariuszem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.
  • Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy
    19 lipca 2012
    Kraby z karaibskiej plaży, żabbing i jogging z Kumką i Gumką czy pokrzyżowane krzyżówki, to tylko niektóre z atrakcji Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy. W Bibliotece trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci spędzające lato w mieście.
  • Czytanie w kolorach tęczy
    13 lipca 2012
    Mimo deszczowej pogody lipcowe spotkanie Klubu Czytających Rodzin nie było wcale szare i pochmurne. Wszystko za sprawą kolorowych książek, tęczowych barw tunelu i chusty animacyjnej a przede wszystkim uśmiechniętych buzi dzieci.
  • Wakacyjny cykl zajęć: Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy
    03 lipca - 30 sierpnia 2012
    Wakacje z uśmiechem, bez nudy i próżnowania – to jest możliwe! W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle będziemy aktywnie wypoczywać i poznawać słoneczne strony wspólnych spotkań z wyobraźnią.
  • Wystawa: Atrakcje turystyczne powiatu jasielskiego
    01 lipca - 30 września 2012
    Odwiedzających Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle zachęcamy do obejrzenia wystawy „Atrakcje turystyczne powiatu jasielskiego”. Wśród przedstawionych miejsc są m.in. Skansen Archeologiczny "Karpacka Troja", zabytki łemkowszczyzny, Magurski Park Narodowy.
  • Wspomnienia  z Biblioaktywnego Szlaku
    29 czerwca 2012
    Od września 2011 do czerwca 2012 Biblioteka gościła dzieci uczestniczące w cyklicznych, cotygodniowych zajęciach w ramach Biblioaktywnego Szlaku z przygodą i dobrą zabawą. Uczestnicy spotkań znajdywali odpowiedź, jak dni poświęcone nauce wypełnić odrobiną fantazji, twórczego myślenia i niezapomnianych wrażeń.
  • DKK: Niezwykle zagmatwane historie
    26 czerwca 2012
    26 czerwca 2012 r. odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. Klubowicze dyskutowali o książce Ludwiki Włodek Pra. O rodzinie Iwaszkiewiczów.
Katalog online

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Wypisz