Facebook ikonka prawy margines

Aktualności

 • Projekty: Wyjazd szkoleniowy bibliotekarzy
  24 czerwca 2021

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza bibliotekarzy do udziału w wyjeździe szkoleniowym 24 czerwca 2021 r. W tym dniu Biblioteka będzie nieczynna.

 • Projekty: Spektakl Teatru Uszytego „Zupka z blaszanego kubka”
  21 czerwca 2021

  21 czerwca 2021 r. w ramach projektu „Biblioteka – (ot)WARTA PRZESTRZEŃ!” realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle, w Parku Miejskim o godz. 11:00 odbędzie się spektakl dla dzieci „Zupka z blaszanego kubka”, w wykonaniu Teatru Uszytego z Krakowa.

 • Projekty: Kram Bim-Bam! – międzypokoleniowe warsztaty literacko-artystyczne
  18 czerwca 2021

  18 czerwca 2021 o godz. 16:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu „Biblioteka – (ot)WARTA PRZESTRZEŃ” wraz z partnerem – Muzeum Regionalnym w Jaśle zapraszają do wspólnej rodzinnej zabawy z czytaniem i tworzeniem. 

 • 24 czerwca 2021 r. w zawiązku z wyjazdem szkoleniowym Biblioteka będzie NIECZYNNA
  18 czerwca 2021

  24 czerwca 2021 r. w zawiązku z wyjazdem szkoleniowym Biblioteka będzie NIECZYNNA

 • Nabór na stanowisko BIBLIOTEKARZ w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle
  31 maja 2021

  Informujemy, że nasza Biblioteka rozpoczęła rekrutację na stanowisko bibliotekarza. Jeśli kochasz książki i pracę z ludźmi, zachęcamy do złożenia oferty.

 • Zapraszamy po czerwcowe kody dostępu do serwisu LEGIMI
  28 maja 2021

  Informujemy, że czerwcowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane będą od  31 maja 2021 roku (poniedziałek).

 • Nowe olicze czytelni online IBUK Libra
  19 maja 2021

  Już dziś każdy czytelnik może zobaczyć, jak zmieniła się czytelnia online IBUK Libra. Wciąż na platformie można czytać całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wydawnictwo Naukowe PWN potwierdza, że serwis po serii testów, w których brali udział także bibliotekarze, jest gotowy. Zmienia się również wygląd.

   

   

 • „Gram, więc czytam
  12 maja 2021

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle objęła patronatem kulturalnym II edycję ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży "Gram, więc czytam", którego organizatorem jest Polish Society for Training and Development.

 • Projekty: Bibliotekarz (ot)WARTY! - projekt szkoleniowy w MBP w Jaśle
  07 maja 2021

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację szkoleń i warsztatów dla bibliotekarzy z powiatu jasielskiego.

   

   

 • Projekty: Biblioteka - (ot)WARTA PRZESTRZEŃ! – nowy projekt MBP w Jaśle
  06 maja 2021

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację działań animujących czytelnictwo.