10 sierpnia 2020

Wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia dla Rodziny z powodu śmierci Pani Felicji Jałosińskiej składają Dyrektor i Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

07 sierpnia 2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle znalazła się w gronie bibliotek uczestniczących w projekcie Instytutu Pamięci Narodowej pod nazwą „Biblioteka na to czeka”, w ramach którego otrzymaliśmy bezpłatny pakiet publikacji o tematyce historycznej.

06 sierpnia 2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę „Jaślanie znani i nieznani”. Jest to trzecia część cyklu, który ma na celu przybliżenie postaci wpisanych w historię regionu.

29 lipca - 31 sierpnia 2020

Informujemy, że sierpniowe kody do Legimi wydawać będziemy od 3 sierpnia 2020 roku.
Zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych z aktywną kartą biblioteczną (bez blokad na koncie czytelnika). Decyduje kolejność zgłoszeń.

23 lipca 2020
Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację działań animujących czytelnictwo.
07 lipca 2020

Informujemy, że w Czytelni Głównej oraz w filiach bibliotecznych zostaje uruchomiona możliwość skorzystania z drukarki, skanera, ksero, oraz niezbędnego skorzystania ze stanowiska komputerowego. Wydruki, skany i ksero obsługuje bibliotekarz.

06 lipca 2020

Procedura powrotu do świadczenia usług dla użytkowników Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Jaśle po okresie zamknięcia ze względu na epidemię koronawirusa COVID-19.

02 lipca 2020

Emocje towarzyszą każdemu z nas, ale czy potrafimy rozpoznać kiedy ktoś jest zadowolony, a kiedy ma kiepski humor?

02 lipca 2020

W tym roku obchodzimy 75. urodziny Pippi. Z tej okazji Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na Wakacyjne bibliowtorki online z Pippi.

01 lipca 2020

Pamiętacie dziewięcioletniego rudzielca z charakterystycznymi, sterczącymi warkoczami i mnóstwem piegów? Ta niezwykła dziewczynka z ogromną fantazją i głową pełną pomysłów na każdą okazję, która mieszka w Willi Śmiesznotce z małpą, Panem Nilssonem i cętkowanym koniem, nie pozostawia obojętnym nikogo, kto ją poznał.

[1] 2 z 2 następna

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Wypisz