Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2021

 • Lista laureatów XXVI OKLTDiM Liryczne Jasło
  14 maja 2021

  XXVI Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży został rozstrzygnięty. Planowaliśmy uroczysty  finał połączony z rozdaniem nagród na 14 maja, jednak ze względu na obowiązujące obostrzenia w związku z pandemią musieliśmy zmienić termin finału, który odbędzie się 11 czerwca 2021 r. Aby nie trzymać w niepewności uczestników Konkursu ogłaszamy na naszej stronie alfabetyczną listę laureatów w poszczególnych kategoriach.

   

   

 • Przemilczane historie – spotkanie z Anną Dziewit-Meller
  12 maja 2021

  12 maja 2021 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie online z Anną Dziewit-Meller, które poprowadziła dr Barbara Sokołowska.

   

   

 • Projekty: Rozmowy, teorie i historie... - spotkanie autorskie online z Anną Dziewit-Meller
  12 maja 2021

  12 maja 2021 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu “Biblioteka (ot)WARTA PRZESTRZEŃ!” zaprasza na spotkanie online z Anną Dziewit-Meller.

   

   

 • „Gram, więc czytam
  12 maja 2021

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle objęła patronatem kulturalnym II edycję ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży "Gram, więc czytam", którego organizatorem jest Polish Society for Training and Development.

 • Miłość po indyjsku: bliskość czy odległość na przykładzie „Majtrei” Mircei Eliadego i „Mircea” Maitreyi Devi
  11 maja 2021

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wykład Adriany Simoncelli z cyklu „Świat literatury – literatura świata”, 11 maja (wtorek) 2021 r. o godz. 18.30 transmisja na FB.

   

   

 • Miłość, medytacja, joga
  11 maja 2021

  11 maja 2021 w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbył się wykład online Adriany Simoncelli „Miłość po indyjsku: bliskość czy odległość na przykładzie Majtrei Mircei Eliadego i Mircea Maitreyi Devi”, z cyklu Świat literatury – literatura świata.

 • Akcje: Znajdziesz mnie w bibliotece
  08 - 15 maja 2021

  Choć nietypowo, bo online, ale bardzo gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w Tygodniu Bibliotek 8-15 maja. Jak co roku przygotowaliśmy dla Was wiele literackich niespodzianek i nie tylko…

   

   

 • Projekty: Bibliotekarz (ot)WARTY! - projekt szkoleniowy w MBP w Jaśle
  07 maja 2021

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację szkoleń i warsztatów dla bibliotekarzy z powiatu jasielskiego.

   

   

 • Projekty: Biblioteka - (ot)WARTA PRZESTRZEŃ! – nowy projekt MBP w Jaśle
  06 maja 2021

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację działań animujących czytelnictwo.

   

   

 • Zapraszamy po majowe kody dostępu do serwisu LEGIMI
  29 kwietnia 2021

  Informujemy, że majowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane będą od  30 kwietnia 2021 roku (piątek).

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz