Aktualności - archiwum 2012

• Cykle: Co działo się  w Miasteczku Fantazji od września do grudnia?
    31 grudnia 2012
    Piknik na skraju książki, biwak z wyobraźnią czy zwariowane zimowe hece? A wszystko z bohaterami literatury fantasy dla najmłodszych. Tak bawiliśmy się od września do grudnia w ramach Miasteczka Fantazji, całorocznego cyklu zajęć dla dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.
  • Akcja: Zostań czytelnikiem! Odkryj Krainę Biblioteki i Książki trwa
    31 grudnia 2012
    W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa akcja „Zostań czytelnikiem! Odkryj Krainę Biblioteki i Książki”. Dzięki niej poprzez cykl wspólnych spotkań połączonych z ciekawymi zajęciami, najmłodsi w zabawny sposób poznają, jak wielką radość może sprawiać czytanie.
  • Kluby: Sztuka na koniec roku
    28 grudnia 2012
    Koniec roku, wieczorowa pora – czas idealny na rozmowy o sztuce. 28 grudnia 2012 r. członkowie Klubu Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD dyskutowali o współczesnej poezji i fotografii oraz o najbliższych planach.
  • Kluby: Podróż do serca Azji
    18 grudnia 2012

We wtorkowy wieczór uczestnicy spotkania Jasielskiego Klubu Podróżnika udali się „w podróż” po Republice Tuwy. O swoich wrażeniach, życiu, kulturze i zwyczajach Tuwińców opowiadał Piotr Gogosz.

• Dzień bez wulgaryzmów
    17 grudnia 2012

17 grudnia obchodzimy w Polsce Dzień bez Przekleństw. Z tej okazji pani Barbara Tora, poetka regionalna, członkini Klubu Powiększania Wyobraźni i Dyskusyjnego Klubu Książki, przysłała nam wiersz - idealnie wpasowujący się w dzisiejsze święto. Zachęcamy do lektury!

• Kluby: Boże Narodzenie Czytających Rodzin
    17 grudnia 2012

Jak wyglądają Święta u Pana Misia? Czym najlepiej ozdobić sukienki świątecznych aniołków? Jak czuje się święty Mikołaj w kominie? Odpowiedzi na te pytania znaleźli członkowie Klubu Czytających Rodzin.

• Kluby: Świat z magicznego cylindra
    17 grudnia 2012
    Czy istnieje wiele światów, które mogą być ze sobą połączone? Czy do jednego z nich wiedzie droga przez magiczny cylinder? To niektóre z pytań, nad którymi zastanawiała się młodzież podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki.
  • CPCD: Mikołajowo-zimowe zabawy z „Mikołajkiem”
    14 grudnia 2012
    Jak sprawić by mikołajowe worki napełniły się po brzegi prezentami i śniegowymi kulami, przekonali się mali uczestnicy „Mikołajków z Mikołajkiem” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.
Katalog online

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Wypisz
pn wt śr cz pt so nd