Cykle: Smaczne ferie z Biblioteką

poniedziałek, 18 stycznia 2021
Cykle: Smaczne ferie z Biblioteką

Tegoroczne ferie różniły się od tradycyjnych.  Od 4 do 15 stycznia Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle  prowadziła cykl literacko-kulinarny „Czytamy ze smakiem”. Pomimo tego, że nie mogliśmy się spotkać w bibliotece, poznaliście tajemnice i inspiracje kulinarne, które udostępniliśmy Wam za pomocą internetu.

Codziennie w samo południe sprawdzaliśmy Waszą wiedzę kulinarną, zadając apetyczne i niełatwe zagadki. Spisaliście się świetnie! Każdego dnia pokazywaliśmy Wam książki związane z tematem kuchni, które możecie wypożyczyć w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirowały Was do kulinarnych eksperymentów i dowiedzieliście się czegoś nowego?

Filmy z warsztatów nadal dostępne na FB MBP w Jaśle.