Facebook ikonka prawy margines

Aktualności

 • Kluby: Świąteczne marzenia
  14 grudnia 2023

  Kiedy roztańczony śnieg wiruje za oknami, w naszych sercach budzi się niepowtarzalna magia świąt, przepełniona zapachem choinki i świątecznych potraw.

 • Kluby: „Adwokat diabła” i „Harry Angel”
  11 grudnia 2023

  Klub Powiększania Wyobraźni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na rozmowę o filmach „Adwokat diabła” (1997) Taylora Hackforda i „Harry Angel” (1987) Alana Parkera.

 • Wystawy: Szymborska nieszablonowo
  29 lutego 2024

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, włączając się w obchody Roku Szymborskiej, zaprasza do obejrzenia wystawy „STO LAT! Wisława Szymborska”, którą prezentujemy dzięki uprzejmości Fundacji Wisławy Szymborskiej.

 • Grudniowe kody dostępu do Legimi
  27 listopada 2023

  Informujemy, że wszystkie grudniowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi zostały już WYDANE!

 • Nowa odsłona kampanii „Mała książka – wielki człowiek”
  25 października 2023

  Wszystkim miłośnikom książek dziecięcych i bibliotek kampania ,,Mała książka – wielki człowiek”, organizowana przez Instytut Książki, jest z pewnością bardzo dobrze znana! Pokochany przez Małych Czytelników i ich rodziców Krasnal w Krzywej Czapce powróci w tegorocznej edycji projektu do bibliotek, by swoimi opowieściami skraść serca kolejnego pokolenia przedszkolaków.

 • Lekcje języka polskiego
  26 września 2023

  Po wakacyjnej przerwie wracają do biblioteki lekcje języka polskiego, prowadzone, tak jak w poprzednich latach, przez p. Małgorzatę Michalską.

 • Konkursy: Liryczne Jasło zaprasza młodych twórców
  22 września 2023

   

  Już po raz dwudziesty dziewiąty Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło.

 • Cykle: Warsztaty modelarskie
  15 września 2023

  21 września 2023 r. (czwartek) wznawiamy, po wakacyjnej przerwie, cykliczne spotkania młodych adeptów modelarstwa.

 • Cykle: Klub Poszukiwaczy Przygód – zajęcia dla dzieci
  07 września 2023

  Od  września 2023 rozpoczynamy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle nowy cykl spotkań całorocznych Klub Poszukiwaczy Przygód dla dzieci w wieku 6 – 10 lat.

 • Od 1 września nowe godziny funkcjonowania Biblioteki
  30 sierpnia 2023

  Od 1 września 2023 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle będzie funkcjonować według nowego harmonogramu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi godzinami pracy Biblioteki Głównej i naszych filii.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz