Facebook ikonka prawy margines

• Projekty: Spektakl Teatru Uszytego „Zupka z blaszanego kubka”
    21 czerwca 2021

21 czerwca 2021 r. w ramach projektu „Biblioteka – (ot)WARTA PRZESTRZEŃ!” realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle, w Parku Miejskim o godz. 11:00 odbędzie się spektakl dla dzieci „Zupka z blaszanego kubka”, w wykonaniu Teatru Uszytego z Krakowa.

• Projekty: Kram Bim-Bam! – międzypokoleniowe warsztaty literacko-artystyczne
    18 czerwca 2021

18 czerwca 2021 o godz. 16:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu „Biblioteka – (ot)WARTA PRZESTRZEŃ” wraz z partnerem – Muzeum Regionalnym w Jaśle zapraszają do wspólnej rodzinnej zabawy z czytaniem i tworzeniem.

• Nabór na stanowisko BIBLIOTEKARZ w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle
    31 maja 2021

Informujemy, że nasza Biblioteka rozpoczęła rekrutację na stanowisko bibliotekarza. Jeśli kochasz książki i pracę z ludźmi, zachęcamy do złożenia oferty.

• Zapraszamy po czerwcowe kody dostępu do serwisu LEGIMI
    28 maja 2021

Informujemy, że czerwcowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane będą od  31 maja 2021 roku (poniedziałek).

• Nowe olicze czytelni online IBUK Libra
    19 maja 2021

Już dziś każdy czytelnik może zobaczyć, jak zmieniła się czytelnia online IBUK Libra. Wciąż na platformie można czytać całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wydawnictwo Naukowe PWN potwierdza, że serwis po serii testów, w których brali udział także bibliotekarze, jest gotowy. Zmienia się również wygląd.

• „Gram, więc czytam
    12 maja 2021

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle objęła patronatem kulturalnym II edycję ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży "Gram, więc czytam", którego organizatorem jest Polish Society for Training and Development.

• Projekty: Bibliotekarz (ot)WARTY! - projekt szkoleniowy w MBP w Jaśle
    07 maja 2021

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację szkoleń i warsztatów dla bibliotekarzy z powiatu jasielskiego.

• Projekty: Biblioteka - (ot)WARTA PRZESTRZEŃ! – nowy projekt MBP w Jaśle
    06 maja 2021

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację działań animujących czytelnictwo.

• Od 19 kwietnia Biblioteka ponownie OTWARTA
    16 kwietnia 2021

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi godzin i zasad funkcjonowania poszczególnych działów i filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle obowiązującymi od 19 kwietnia 2021 r. Zasady korzystania z Biblioteki są zgodne z obowiązującymi nas wytycznymi, w szczególności ministerialnymi i Biblioteki Narodowej.

• Projekty: Ojczysty – taki bystry! W MBP w Jaśle rusza projekt językowy
    26 marca 2021

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle otrzymała dofinansowanie Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Ojczysty - dodaj do ulubionych 2021 na realizację projektu „Ojczysty – taki bystry!”.