Facebook ikonka prawy margines

• Projekty: Biblioteka zawsze po drodze!
    20 - 21 maja 2021

W dniach 20-21 maja 2021 r. pracownicy  bibliotek publicznych powiatu jasielskiego wzięli udział w  2-dniowych warsztatach „Biblioteka –  zawsze po drodze!” w ramach projektu „Bibliotekarz(ot)WARTY!” połączonych z obchodami  Powiatowego Dnia Bibliotekarza.

• Projekty: Badanie potrzeb i work life balance – szkolenia online dla bibliotekarzy
    10 grudnia 2020

3-4 oraz 8-9 grudnia 2020 r. bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego w ramach projektu BiblioMOCNI w proMOCJji!  wzięli udziału w cyklu szkoleń online pn. „Badanie potrzeb dorosłych czytelników. Techniki badawcze, narzędzia online, praktyczne zastosowanie, analiza danych” oraz „Work life balance czy wypalenie zawodowe — równowaga, samoświadomość i budowanie własnych zasobów dla życia bez stresu”.

• Projekty: Siła przekazu liter i grafik
    15 września 2020

15 września br. bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego w ramach projektu „BiblioMOCNI w proMOCji!” wzięli udział w warsztatach rysunkowo-literniczych prowadzanych przez Renatę Sabę, piszącą i flipującą plastyczkę, projektantkę form użytkowych oraz kreatorkę prowadzącą Studio Grafiki Manualnej „Renata pisze”.

• Dla bibliotekarzy: Ebooki w bibliotece
    18 czerwca 2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle 18 czerwca 2019 r. zorganizowała szkolenie „Czytelnicy dziś, biblioteki jutra – ebooki w bibliotece”. Uczestniczyli w nim pracownicy bibliotek publicznych powiatu jasielskiego.

• Dla bibliotekarzy: Biblioteki w działaniu. Powiatowy Dzień Bibliotekarza
    29 maja 2019
    W dniu 29 maja 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbył się Powiatowy Dzień Bibliotekarza.
  • Dla bibliotekarzy: Biblioteka – obszarem spełnień młodego człowieka!
    12 grudnia 2018

12 grudnia 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się seminarium dla bibliotekarzy z bibliotek szkolnych, pedagogicznych i publicznych „Biblioteka miejscem rozwijania samodzielności, kreatywności i innowacyjności uczniów”. Organizatorami wydarzenia były Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle.

• W poszukiwaniu nowych połączeń – wyjazd studyjny bibliotekarzy
    19 listopada 2018
    15 listopada br. bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego wzięli udział w wizycie studyjnej w Gminnej Bibliotece Publicznej w Boguchwale oraz wysłuchali wykładu w Bibliotece Uniwersytetu Rzeszowskiego w ramach projektu „Biblio-potrzebni!” realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle.
  • Projekty: Lokalna przestrzeń, technologie, BIBLIOlab – garść inspiracji  dla bibliotekarzy
    12 października 2018

We wrześniu oraz październiku 2018 roku bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego uczestniczyli w cyklu spotkań, warsztatów i wykładów w ramach projektu „Biblio-potrzebni!” realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle.

• Projekty: Jak zbudować zespół?
    28 czerwca 2018
    28 czerwca br. bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego w ramach projektu Biblio-potrzebni! wzięli udział w szkoleniu: Stawiamy na zespół! "Od grupy do zespołu". Szkolenie poprowadziła Magdalena Miller, kulturoznawca, uczestniczka liderskiego programu Labib oraz Szkoły Liderów.
  • Dla bibliotekarzy: Nowe technologie wobec działań dla dzieci i młodzieży
    24 maja 2018
    "Zastosowania nowych technologii w pracy z dziećmi i młodzieżą w bibliotece" – to wykład którego wsłuchali bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego 24 maja br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Wykład wygłosił dr Grzegorz Gmiterek, bibliolog i informatolog, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, specjalista od nowych technologii w instytucjach nauki i kultury.
Katalog online

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Wypisz
wrzesień 2021