Jasielskie Narodowe Czytanie 2016 -"Sienkiewicz w zbiorach jaślan"

środa, 31 sierpnia 2016
Jasielskie Narodowe Czytanie 2016 -Sienkiewicz w zbiorach jaślan

Trylogia, W pustyni i w puszczy, Krzyżacy. A może Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela, Latarnik czy Rodzina Połanieckich? Masz w domowej biblioteczce dzieła Henryka Sienkiewicza? Pokaż je światu i zostań współautorem wystawy „Sienkiewicz w zbiorach jaślan”!

W związku z obchodami V edycji ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie – Henryk Sienkiewicz „Quo vadis”, pod Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej, która w Jaśle odbędzie się 2 września br., Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza mieszkańców Jasła i regionu do współtworzenia wystawy "Sienkiewicz w zbiorach jaślan".

Osoby chcące wziąć udziału w wystawie prosimy o przyniesienie 2 września br. o godz. 9.30 do Parku Miejskiego w Jaśle egzemplarzy dowolnych dzieł Henryka Sienkiewicza. Wszystkie przyniesione książki zostaną umieszczone na wyjątkowej wystawie, a po jej zakończeniu – chętni czytelnicy będą mogli ostemplować swoje książki okolicznościową pieczęcią. Wystawa będzie prezentowana w Parku Miejskim w godzinach 10.00-12.00.

Więcej informacji:
Dział Informacyjno-Bibliograficzny MBP w Jaśle tel. 13 446 26 02 w. 37 lub nowemedia@mbp.jaslo.pl