Konkursy: Zrób selfie z czytaniem i wygraj super nagrody z okazji urodzin biblioteki!!

19 września - 19 października 2017

Rok 2017 to szczególny czas dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. W październiku uroczyście będziemy obchodzić 70-lecie naszej biblioteki i do wspólnego świętowania chcielibyśmy zaprosić również naszych czytelników. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny jubileuszowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Lubisz czytać i robić zdjęcia? Połącz te dwie pasje, zrób zdjęcie o tematyce związanej z czytaniem, książkami lub biblioteką i dołącz do niego krótkie rozwinięcie zdania „Moja Biblioteka to……” Weź udział w naszym konkursie i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Nagrodzone zostaną trzy najlepsze zdjęcia wybrane przez Jury. Do wygrania tablety i dysk zewnętrzny o łącznej wartości 2000 złotych.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle powyżej 10 roku życia. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym czytelnikiem, przyjdź do Biblioteki, bezpłatnie załóż kartę biblioteczną i przyłącz się do naszej zabawy!

Na konkursowe prace czekamy do 19 października br. Nie czekaj, już dziś zgłoś swój udział!

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie. Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są w zakładce po prawej stronie.

Konkurs fotograficzny jest częścią kampanii „Moja Biblioteka”, realizowanej z okazji 70-lecia MBP w Jaśle. Kampania „Moja Biblioteka” jest dofinansowana przez Urząd Miasta w Jaśle.