Facebook ikonka prawy margines

Wystawy: Bolesław Prus w zbiorach jaślan

piątek, 04 września 2015
Wystawy: Bolesław Prus w zbiorach jaślan

Lalka, Faraon, Placówka. A może Z legend dawnego Egiptu, Kamizelka czy Antek?  Masz w domowej biblioteczne dzieła Bolesława Prusa? Pokaż je światu i zostań współautorem wystawy „Bolesław Prus w zbiorach jaślan”!

W związku z obchodami 4. edycji ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie – Bolesław Prus „Lalka”, pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej, która odbędzie się 4 września br., Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza mieszkańców Jasła i regionu do współtworzenia wystawy.

Jaślan chętnych do udziału w wystawie prosimy o przyniesienie 4 września br. o godz. 9.30 na jasielski Rynek egzemplarzy dowolnych dzieł Bolesława Prusa. Wszystkie przyniesione książki zostaną umieszczone na wyjątkowej wystawie, a po jej zakończeniu – chętni czytelnicy będą mogli ostemplować swoje książki okolicznościową pieczęcią. Wystawa będzie prezentowana na Rynku w godzinach  10.00-12.00.

Więcej informacji: Dział Informacyjno-Bibliograficzny MBP w Jaśle tel. 13 446 26 02 w. 36 lub mail: informacyjny@mbp.jaslo.pl.