Facebook ikonka prawy margines

Juniwersytet

Od 2011 roku Miasto Jasło wraz z partnerami prowadzi szczególny projekt edukacyjny i zaprasza małych jaślan do zgłębiania wiedzy podczas wykładów i warsztatów prowadzonych przez specjalistów i naukowców z różnych dziedzin. W ramach Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego mali studenci w formie zabawy poznają otaczający ich świat,  odkrywają jego zagadki i uczą się go rozumieć. W aktywny i badawczy sposób zdobywają wiedzę z różnych naukowych dziedzin, rozwijają pasję do nauki i zyskują możliwość samodzielnego poszukiwania odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania.

Od roku akademickim 2017/2018 za merytoryczny program, przygotowanie zajęć i czuwanie nad przebiegiem spotkań Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego odpowiada Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle.

W Oddziale dla Dzieci i Młodzieży czeka również przygotowana specjalnie z myślą o małych studentach Juniwersytecka Biblioteczka, w której dzieci będą mogły znaleźć pozycje książkowe poświęcone naukowej tematyce. Serdecznie zapraszamy do Biblioteki  i zachęcamy do korzystania.

Jasielski Uniwersytet Dziecięcy realizowany jest ze środków budżetu Miasta Jasła w ramach programu "Jasło Miasto Wiedzy".

Szczegółowe informacje:

Anna Filip
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
ul. Kołłątaja 1, pok. 112
tel. 13 446 26 02, wew. 37
e-mail: juniwersytet.mbpj@gmail.com

Relacje ze spotkań w roku akademickim 2021/2022:

Relacje ze spotkań w roku akademickim 2020/2021:

Relacje ze spotkań w roku akademickim 2019/2020:

Relacje ze spotkań w roku akademickim 2018/2019:

Relacje ze spotkań w roku akademickim 2017/2018:

 - Zdjęcie nr 1
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz