Facebook ikonka prawy margines

Sukcesy 2015

 • Jasielska Biblioteka nagrodzona za promowanie czytelnictwa
  17 września 2015

  17 września 2015 r. w Centralnej Bibliotece Wojskowej w Warszawie miało miejsce otwarcie jubileuszowego X Forum Młodych Bibliotekarzy. Podczas uroczystej gali zostały wręczone nagrody dla zasłużonych bibliotek i bibliotekarzy. Wśród wyróżnionych instytucji znalazła się Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, która zdobyła II miejsce w ogólnopolskim konkursie na najciekawszy program Tygodnia Bibliotek 2015 – „Wybieram bibliotekę!”.

 • Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle doceniona za głośne czytanie!
  22 stycznia 2015
  Miło nam poinformować, że akcja „Całe Jasło czyta dzieciom” prowadzona przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle została ponownie doceniona. Fundacja „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom” przyznała Bibliotece oraz Małgorzacie Piekarskiej, koordynatorowi akcji, wyróżnienie za najlepiej przeprowadzoną kampanię czytelniczą w roku 2013/2014. To już dziesiąta nagroda dla Biblioteki za akcję głośnego czytania.
 • Jasielska Biblioteka z p@sją!

  Miło nam poinformować, że jasielska biblioteka została doceniona za aktywne wspieranie społeczności lokalnej w podnoszeniu cyfrowych umiejętności przez warszawską Fundację Orange. Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle przyznano certyfikat „Biblioteka z p@sją”.

 • Jasielska Biblioteka doceniona za promowanie czytelnictwa!

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zdobyła II miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich na najciekawsze wydarzenie przygotowane w ramach programu Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 8-15 maja 2015 r.

 • Jasielska Biblioteka z certyfikatem Code Week 2015

  Miło nam poinformować, że jasielska Biblioteka została doceniona za aktywny udział w promocji nauki kodowania wśród różnych grup wiekowych. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle otrzymała certyfikat potwierdzający zorganizowanie wydarzenia „Czytelnicy na tropie kodu” a tym samym włączenie się w międzynarodową inicjatywę Europejskiego Tygodnia Kodowania 2015.

 • Jasielska Biblioteka uhonorowana przez Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle została uhonorowana przez Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego.

 • Po iPad’y do Biblioteki! Jasielska Biblioteka laureatem konkursu „Tablety w bibliotece”

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle znalazła się wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu „Tablety w bibliotece” organizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Spośród 651 konkursowych zgłoszeń, zgłoszenie jasielskiej Biblioteki zajęło III miejsce.

 • Jasielska Biblioteka wyróżniona w programie Mistrzowie Kodowania

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle otrzymała certyfikat za zaangażowanie i udział w 2. edycji programu Mistrzowie Kodowania w roku szkolnym 2014/2015. Jasielska Biblioteka została wyróżniona przez organizatora programu – firmę Samsung Electronics Polska.

 • Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wyróżniona za promowanie czytelnictwa

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle otrzymała wyróżnienie za najciekawsze wydarzenie zorganizowane w ramach Tygodnia Bibliotek 2015 „Wybieram bibliotekę”.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz
Kalendarz
lipiec 2024
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31