Kluby: DKK „Liberatorium” znów w czołówce!

środa, 27 maja 2020
Kluby: DKK „Liberatorium” znów w czołówce!

Miło nam poinformować, że Pani Stanisława Czernik, członkini Dyskusyjnego Klubu Książki „Liberatorium” działającego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle otrzymała nagrodę Instytutu Książki za recenzję książki Agaty Napiórskiej „Szczęśliwe przypadki Józefa Wilkonia”.

To już nie pierwsza nagroda członkini Klubu, dlatego tym bardziej cieszymy się, że wśród wielu recenzji, właśnie nasz Klub został wyróżniony.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

Lista laureatów konkursu na recenzję dla klubowiczów skupionych w Dyskusyjnych Klubach Książki

Nagrodzona recenzja