Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2013

 • Kluby: Jajecznica z móżdżkiem i inne obrzydliwości
  20 maja 2013
  Co takiego jest w książkach Grzegorza Kasdepke, że lubimy je czytać? – zastanawiała się młodzież z klasy czwartej Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle na spotkaniu Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.
 • Kreatywny Tydzień z biblioteką
  15 maja 2013
  W ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek od 8 do 15 maja na czytelników odwiedzających MBP w Jaśle czekało sporo atrakcji.
 • Kluby: Papierowa rewia mody w Klubie Czytających Rodzin
  14 maja 2013
  Majowe spotkanie Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle doskonale wpisało się w hasło X Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek – Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych. Uczestnicy spotkania puścili wodze fantazji i zamienili się w niezwykłych kreatorów ekologicznej mody.
 • Projekty: O Kopciuszku, Czerwonym Kapturku i Gargamelu na radiowej fali
  13 - 14 maja 2013
  W dniach 13-14 maja 2013 r. odbyły się dwudniowe warsztaty dziennikarskie "Literatura na fali" przygotowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle. Warsztaty prowadził dziennikarz radiowej Trójki, Dariusz Bugalski.
 • Projekty: Destrukcyjna siła Internetu
  13 maja 2013
  W poniedziałek, 13 maja 2013 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się projekcja filmu „Sala samobójców”, a po filmie dyskusja z udziałem Dariusza Bugalskiego i Barbary Sokołowskiej poświęcona relacjom i więziom między bohaterami.
 • Akcje: Kiermasz książki używanej
  13 - 14 maja 2013
  Zapraszamy małych i dużych pasjonatów książek do wzięcia udziału w akcji „Książkowy second-hand – kiermasz książki używanej” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.
 • Książkowe łowy w MBP
  13 - 14 maja 2013
  W ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przygotowała wiele atrakcji czytelniczych. Od wielu lat niesłabnącą popularnością cieszy się kiermasz „Książkowy second hand”.
 • Projekty: Obejrzyj i podyskutuj o Sali samobójców!
  13 maja 2013
  Zapraszamy na dyskusję "Od relacji do więzi", z udziałem Dariusza Bugalskiego i Barbary Sokołowskiej, którzy na przykładzie filmu „Sala samobójców” będą interpretować relacje i więzi między bohaterami. Dyskusję poprzedzi projekcja filmu opowiadającego o chłopcu wkraczającym w dorosłe życie.
 • Projekty: Literatura na fali
  13 - 14 maja 2013
  W dniach 13-14 maja 2013 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na warsztaty dziennikarskie "Literatura na fali", które poprowadzi dziennikarz radiowej Trójki Dariusz Bugalski.
 • Brzmienia poezji - koncert Expressly Indistinct
  11 maja 2013
  Poezja w nietypowej, bo muzycznej formie, opanowała w ubiegłą sobotę Miejską Biblioteką Publiczną w Jaśle. 11 maja 2013 r. w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek „Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych” w Bibliotece, przy wsparciu Klubu Inicjatyw Artystycznych "WSCHÓD", odbył się koncert zespołu "Expressly Indistinct".
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz