Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2013

 • Kluby: Angielski z Sieciakami
  28 lutego 2013
  Ratunku! Nie znam tego słówka! – nauka języka angielskiego często sprawia niemałe kłopoty. Rozwiązaniem może być poznawanie języków on-line. W czwartek 28 lutego mali klubowicze z Klubu Sieciaka przekonali się ile frajdy sprawia nauka języków obcych w Internecie.
 • Kluby: Miłość to zaangażowanie
  26 lutego 2013
  26 lutego 2013 r. członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki MBP w Jaśle spotkali się, aby porozmawiać o książce Doris Lessing” „Znów ta miłość”.
 • Cykle: Wyobraźnia zimą inspirowana
  25 lutego 2013
  Czy niedźwiedź polarny może zawitać do biblioteki, a sympatyczny Pik-Pok zaprosić nas do swej lodowej krainy? Jak stworzyć najbardziej fantazyjną śnieżynkę i poznać tajniki tego w jaki sposób powstaje śnieg?
 • Kluby: Powrót do przeszłości
  25 lutego 2013
  A gdyby nie było Internetu i telewizyjnych kanałów z bajkami? Wypróbowane sposoby na takie sytuacje sprawdzili mali i duzi członkowie Klubu Czytających Rodzin. Podczas spotkania „Zimowe bajanie” odkryli uroki bajek ze starego projektora.
 • Cykle: Ferie mrozem malowane
  25 lutego 2013
  Tegorocznym feriom zimowym w Filii nr 1 towarzyszyło hasło „Mrozem malowane”. Malowane były nie tylko obrazy fantastycznej kolorowej zimy, ale także twarze uczestników: powstały maski kota, motyla, upiorna czaszka.
 • Cykle: Mona Lisa w kapeluszu
  22 lutego 2013
  W czasie ferii zimowych w Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle trwały zajęcia z cyklu Zimowe zabawy ze sztuką. W spotkaniach wzięło udział 96 osób w wieku 4-15 lat, a w organizację włączyła się Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa.
 • Romanse i zagadki Grzegorza Kasdepke
  21 lutego 2013
  21 lutego 2013 roku o godzinie 10.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle zgromadzili się wielbiciele talentu Grzegorza Kasdepke, aby wziąć udział w spotkaniu autorskim w ramach Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.
 • Kluby: Nie daj się złapać w sieć – na co uważać w Internecie!
  21 lutego 2013
  Wciągające gry, zwiedzanie dalekich krajów bez wychodzenia z domu, poznawanie innych dzieci czy nawet odrabianie lekcji – Internet to świetna zabawa, nauka i rozwój. Żeby w pełni wykorzystywać możliwości Internetu trzeba znać zasady wirtualnego świata. W czwartek 21 lutego mali uczestnicy Klubu Sieciaka poznali kolejne prawa i obowiązki Internauty.
 • Kluby: Największe skarby Jordanii
  19 lutego 2013

  O skalnym mieście, najstarszych mozaikach, okrutnym Reynoldzie de Chatillon opowiadał Tomasz Dobrowolski na spotkaniu Jasielskiego Klubu Podróżnika.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz