Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2020

 • Trudne wybory czyli żywieniowy stres przy kasie
  27 stycznia 2020

  24 stycznia 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle z Karoliną Panek, dietetyczką z gabinetu Dietetycznego Bonne Santé w Jaśle, rozmawialiśmy o tym co jeść i co kupować, by być świadomym konsumentem.

 • Akcje: Ferie dobrze zaprogramowane zakończone!
  24 stycznia 2020

  Zakończyły się Ferie dobrze zaprogramowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, podczas których najmłodsi miłośnicy nowych technologii nauczyli się programować proste roboty, a ich starsi koledzy stworzyli zwiastuny filmowe.

 • Cykle: W Baśniogrodzie – podróż w nieznane
  24 stycznia 2020

  Tegoroczne spotkania feryjne spędziliśmy w Baśniogrodzie. Poznaliśmy nieznane i mniej znane baśnie z różnych zakątków świata. Ich treść stanowiła kanwę do podróży w krainę wyobraźni i stworzenia własnych oryginalnych interpretacji.

 • Świadomy konsument czyli wiem co jem i kupuję
  24 stycznia 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie z Karoliną Panek, dietetyczką jasielskiego Gabinetu Dietetycznego Bonne Santé.

 • Kluby: Nie mam nic do ukrycia
  23 stycznia 2020

  Dyskusyjny Klub Książki „Kopernikus”  Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na dyskusję o książce Barbary Gawryluk  „Wanda Chotomska : nie mam nic do ukrycia”. Spotkanie odbędzie się 23 stycznia 2020 r. (czwartek) o godz. 16.30,  ul. Kopernika 8.

 • Kluby: Wanda Chotomska
  23 stycznia 2020

  Dyskusyjny Klub Książki „Kopernikus” Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle 23 stycznia 2020 r. zaprosił na dyskusję o książce Barbary Gawryluk  „Wanda Chotomska : nie mam nic do ukrycia”.

 • Kluby: Rupaki i inne dziwaki
  22 stycznia 2020

  22 stycznia 2020 r. w Klubie Czytających Rodzin spotkamy się m. in. z: Łysym Jeżem, Rupakami, zebrą w kratkę, koniem który mówi i śpiewa, beczącą mewą i innymi barwnymi i niespotykanymi bohaterami literatury dziecięcej.

 • Kluby: Metafizyczny sens utraty
  22 stycznia 2020

  Utrata, walka z bólem, poczucie wyobcowania to główne wątki książki „Nieobecność” Magdaleny Piekorz i Ewy Kopsik

 • Kluby: Rupaki i inne dziwaki…
  22 stycznia 2020

  Czy trudno być innym niż wszyscy? Kaczka Dziwaczka, Rupaki, zebra w kratkę, becząca mewa to postaci barwne i ciekawe, ale też wzbudzające różne emocje. Czy potrafimy zrozumieć i zaakceptować kogoś, kto jest inny niż my?

 • Kluby: „Nieobecność” – w sidłach choroby
  21 stycznia 2020

  „Nieobecność” Magdaleny Piekorz i Ewy Kopsik to opowieść o chorobie, niemocy i ludzkim zmaganiu z bólem. Jakie przesłanie niesie książka dowiemy się na  spotkaniu DKK „Liberatorium” MBP w Jaśle.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz