Akcje: Jakie są marzenia kobiet, kobietek i dziewczynek?

wtorek, 16 marca 2021
Akcje: Jakie są marzenia kobiet, kobietek i dziewczynek?

Akcja czytelnicza zorganizowana przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle pt.: Marzenia, kobiet, kobietek i dziewczynek pokazała o czym marzymy.

Pragniemy dalekich podróży, domów rodzinnych i zwierząt nawet tych mitycznych – no bo w końcu kto nie chciałby mieć jednorożca?

Naszych marzeń nikt nie może nam odebrać. Rzeczywistość bywa różna, często dzieje się coś, na co nie mamy do końca wpływu. Z fantazjami jest inaczej. To my je tworzymy i kształtujemy. Możemy być gwiazdą rocka, podróżować do najdalszych zakątków Ziemi, przeżywać niesamowite przygody.

Marzenia dają nam prawdziwą siłę i chęć do życia. Najważniejsze są te, które mogą się spełnić. Wszyscy lubimy fantazjować jednak samo bujanie w obłokach nic nie daje. Warto uświadomić sobie, że marzenia trzeba realizować. To wymaga odwagi i wiedzy. Bez nich będziemy stać w miejscu.

Wszystkim czytelniczkom MBP w Jaśle życzymy siły, motywacji do działania oraz aby Wasza Biblioteka była inspirującym miejscem, gdzie odnajdziecie wiedzę potrzebną by spełniać marzenia.