Akcje: Walentynki z książką w Bibliotece

wtorek, 14 - sobota, 18 lutego 2017
Akcje: Walentynki z książką w Bibliotece

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle: w Wypożyczalni dla Dorosłych, Oddziale dla Dzieci i Młodzieży oraz Filii nr 2 i Filii nr 3 miłośnicy czytania mieli okazję w Walentynki i nie tylko zabrać książki na randkę w ciemno. Akcja trwała od 14 do 19 lutego br.

Pięknie opakowane egzemplarze różnych gatunków literatury nęciły kolorami i zachęcały czytelników do wzięcia udziału w zabawie. Zarówno dzieci jak i dorośli chętnie sięgali po książki-niespodzianki. Wielu czytelników przychodziło kilkakrotnie, polecając udział w akcji swoim krewnych i znajomych, aby oni również mogli cieszyć się ze spotkania z „atrakcyjną nieznajomą”. Do niektórych uśmiechnęło się szczęście i znaleźli lekturę odpowiadającą ich gustom literackim, a nawet taką o jakiej marzyli.