Cykle: Zostań Mieszkańcem Miasteczka Fantazji

,
Cykle: Zostań Mieszkańcem Miasteczka Fantazji

Co zrobić, by przedłużyć wakacyjne chwile? Jak dni poświęcone nauce wypełnić nutą dobrej zabawy, twórczego myślenia i niezapomnianych wrażeń? Wystarczy wziąć udział w zajęciach dla dzieci, jakie przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle.

Cykl spotkań Miasteczko Fantazji, to okazja do tego, by rozwijać swą wyobraźnię i umilić chwile poświęcone zdobywaniu wiedzy. Od września 2012 do czerwca 2013 zapraszamy do udziału w zajęciach, podczas których każde dziecko spotka się z niecodzienną przygodą owianą nutką fantazji oraz wypełnioną czarodziejskimi zabawami. Do udziału w nich zachęcamy dzieci w wieku 6 – 10 lat. Towarzyszyć im będzie mnóstwo uśmiechu i dobrego humoru, z którymi odwiedzający nietypowe miejsce na pewno nie rozstaną się przez długi czas. Już niebawem do miasteczka zawitają: zdobywcy morskich głębin, piraci, elfy, wróżki, trolle oraz wielu innych fantastycznych bywalców, znanych z książek dla dzieci. Będzie okazja, by wystartować w wyścigach Gryfów, wziąć udział w paradzie duchów, eksperymentować z wiedźmą Winifredą i dowiedzieć się, jak przyrządza się czarodziejskie przysmaki. Mali uczestnicy bibliotecznego Miasteczka wkroczą także do krainy iluzji, poznając magiczne triki i na wzór lubianych stworzeń ziejących ogniem, wykonają niepowtarzalne, smocze tatuaże.

Każdemu spotkaniu towarzyszyć będzie głośne czytanie literatury ze Złotej Listy Książek Fundacji ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom

Informacji o cyklu Miasteczko Fantazji udziela:

Katarzyna Zwolińska
dzieci@mbp.jaslo.pl
tel. 13 446 26 02, wew. 35

Zajęcia odbywać się będą co tydzień:

• Oddział dla Dzieci: środa, godz. 16:00
  • Filia nr 1: środa, godz. 14:00
  • Filia nr 2: piątek, godz. 14:00
  • Filia nr 3: sobota, godz. 12:00

Zapraszamy do odbycia fantastycznej przygody!

Relacje ze spotkań w 2013 roku:

Relacje ze spotkań w 2012 roku: