Cykle: Akademia Wyobraźni – Zanim przyjdą… święta

sobota, 24 marca 2018
Cykle: Akademia Wyobraźni – Zanim przyjdą… święta

Święta tuż, tuż… ale zanim będziemy obchodzić Wielkanoc, koniecznie musimy się do niej dobrze przygotować! O uroku przedświątecznych prac przekonali się mali uczestnicy zajęć „Akademia Wyobraźni” 24 marca 2018 r. w  Filii nr 3  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Biblioteka zamieniła się na godzinę w palmowy warsztat dzięki Magdalenie Kamińskiej-Chudy, pasjonatce rękodzieła artystycznego. W ruch poszły kolorowe wstążki, włóczka, bibuła, bukszpan, kolorowe kwiaty z bibuły i inne ozdoby. Świetne pomysły towarzyszyły tego dnia dzieciom przy pracy. Najmłodsi poruszyli wodze fantazji i stworzyli różnorodne palmy.

To były super zajęcia! – stwierdziła Klaudia, uczestniczka zajęć.
Dzieci  pracowały  z wielkim zaangażowanie i radością, o czym świadczą uśmiechy na twarzach najmłodszych. Zajęcia umiliły im oczekiwanie na święta i wprowadziły w wielkanocny nastrój.

Zapraszamy dzieci w wieku 5–11 lat do udziału w zajęciach  z cyku „Akademia Wyobraźni” w Filii nr 3 (ul. Szopena 22, 13 446 52 25, filia3@mbp.jaslo.pl) w soboty o godz. 12.00.