Europejski Tydzień Kodowania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle

czwartek, 12 października 2017
Europejski Tydzień Kodowania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle

Lubisz gry komputerowe i chciałbyś nauczyć się je tworzyć? Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na naukę podstaw kodowania w języku Scratch.

Po raz kolejny Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle włącza się w akcję organizowaną w ramach ogólnopolskiej inicjatywy Code Week Polska, która jest częścią Europejskiego Tygodnia Kodowania. Jest to ruch zapoczątkowany w 2013 r. Celem akcji, realizowanej przez wolontariuszy w całej Europie, jest popularyzacja i promocja nauki programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych i pokazanie, że programowanie jest proste, ciekawe i może być dobrą zabawą.

Zajęcia pod hasłem Kodowanie jest proste skierowane są do dzieci w wieku 8-10 lat i odbywają się w ramach Mistrzów Kodowania.

Zapraszamy: 12.10 (czwartek), 19.10 (czwartek) - godz.16.00 Centrum Informacji Lokalnej - Kodowanie jest proste – zajęcia z kodowania w programie Scratch dla dzieci w wieku 8-10 lat

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby chętne do udziału w zajęciach prosimy o kontakt

Oddział dla Dzieci i Młodzieży

dzieci@mbp.jaslo.pl ,
tel. 13 446 26 02 wew. 35

Zapisy na zajęcia do dnia 6 października br.