Festiwal: "Muzyczna bombonierka" – koncert Basi Stępniak-Wilk

czwartek, 05 października 2017
Festiwal: Muzyczna bombonierka – koncert Basi Stępniak-Wilk

5 października br. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach XII Jasielskiego Festiwalu Literackiego i Regionalnego zaprasza na koncert Basi Stępniak-Wilk.

Basia Stępniak-Wilk: autorka, kompozytorka, artystka kabaretowa. Pochodzi z Lublina, mieszka w Krakowie. Zadebiutowała w 1995 roku w Piwnicy pod Baranami i kabarecie Loch Camelot. Szersza publiczność poznała Basię Stępniak-Wilk m.in. dzięki piosenkom: Bombonierka wykonywanej w duecie z Grzegorzem Turnauem czy Wiośnie nie! (duet z Wojciechem Mannem). Ma na swoim koncie cztery autorskie albumy, najnowszy nosi tytuł Przywidzenia. Jest również autorką książki dla dzieci Tulisia, za którą otrzymała II nagrodę Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom. Od 2017 roku Basia Stępniak-Wilk prowadzi na antenie Radia Kraków autorską audycję Muzyczna Bombonierka.

Koncert artystki odbędzie się 5 października br. o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury.

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Czytelni Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Patronat medialny nad XII Jasielskim Festiwalem Literackim i Regionalnym sprawują: TVP Rzeszów, TV Jasło, Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, Gazeta Codzienna Nowiny, Tygodnik Nowe Podkarpacie, Fakty Jasielskie, Miesięcznik Obiektyw Jasielski oraz portale: www.itvpołudnie.pl, www.nowiny24.pl, www.terazjaslo.pl, www.twojejaslo.pl, www.jaslonet.pl, www.miastojaslo.pl, www.wirtualnejaslo.pl.

Zapraszamy!