Facebook ikonka prawy margines

Kluby: Koniec świata

sobota, 19 września 2020
Kluby: Koniec świata

Po długiej przerwie Dyskusyjny Klub Książki „CzytaMY” wznawia swoją działalność i   zaprasza młodzież na spotkanie 19 września 2020 r. (sobota) o godz. 14:00 do Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, ul. Szopena 22.

Będziemy dyskutować o  książce Katarzyny Ryrych  „Koniec świata nr 13”.  Jest to opowieść o wkraczającej w okres dorastania dziewczynie, która musi zmierzyć się z różnymi problemami i pytaniami. Po wyjeździe rodziców przechodzi ona okres buntu, podczas którego próbuje odkryć kim jest i czego tak naprawdę chciałaby od życia. Dowiemy się dlaczego na Sabinę wszyscy mówią Ptaśka  i co to takiego tytułowy Koniec świata nr 13. Czy naszej bohaterce uda się odnaleźć swoje prawdziwe ja? – przekonacie się przychodząc na spotkanie.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

Wszystkich zainteresowanych Klubem prosimy o kontakt z Filią nr 3 MBP w Jaśle - nr tel. 13 446 52 25 lub e-mail: filia3@mbp.jaslo.pl