Kluby: Moja ulubiona książka

sobota, 07 marca 2020
Kluby: Moja ulubiona książka

Na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki “CzytaMY” Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki  Publicznej w Jaśle w dniu 7 marca 2020 r. rozmawialiśmy o ulubionych książkach. O książkach, do których często wracamy. Pamiętamy o nich długo i z pełnym przekonaniem polecamy je innym.

Każdy z uczestników spotkania zaprezentował pozostałym swoją ulubioną książkę: Rafała Kosika „Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy”, Kimberly B. Bradley „Wojna, która ocaliła mi życie”, Katji Brandis „Tajemnica Holly” - z serii „Woodwalkers”.

Przeczytaliśmy najciekawsze fragmenty  naszych ulubionych książek. Dyskutowaliśmy o tym, dlaczego te a nie inne powieści są warte przeczytania. Klubowicze za pomocą zabawy w kalambury rysowali lekturowe zagadki. Zabawa była przednia!
Jeżeli chcesz porozmawiać o książkach i dobrze się bawić, zapraszamy na kolejne spotkanie naszego Klubu.
Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

Wszystkich nastolatków zainteresowanych Klubem prosimy o kontakt z Filią nr 3 MBP w Jaśle - nr tel. 13 446 52 25 lub e-mail: filia3@mbp.jaslo.pl