Kluby: Tęczowa zima w bibliotece

piątek, 29 stycznia 2016
Kluby: Tęczowa zima w bibliotece

Jak Mała zima z opowiadania K. Kaspravicius i biała kartka papieru zainspirowały nas do działania i pełnej radości twórczej zabawy? Wiedzą o tym klubowicze Klubu Czytających Rodzin oraz uczestnicy zajęć Kalejdoskop wiedzy i zabawy, którzy 29 stycznia br. spotkali się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

Niezmiennie najmłodszym wraz z rodzicami na dobry początek towarzyszyło głośne czytanie, duża dawka fantazji i dobrego humoru oraz mnóstwo kolorów. Okazało się, że zima nie zawsze musi kojarzyć się z bielą. Ta nasza była absolutnie tęczowa: kocia, tygrysia, smerfowa i minionkowa! Wkraczając do bajecznego świata opowieści oraz papierowej kopalni pomysłów, wiemy już  jak umilić sobie długie, zimowe, rodzinne wieczory.

Spotkanie odbyło się w Czytelni Głównej MBP w Jaśle (ul. Kościuszki 47).