Kluby: Wielkie sprawy małej żabki

piątek, 21 lutego 2020
Kluby: Wielkie sprawy małej żabki

Dlaczego żaba skacze i ma lepki język? Jak wygląda drzewołaz? Czy jad żaby jest trujący i co żaba ma wspólnego z uważnością?

21 lutego 2020 r. na spotkaniu Klubu Czytających Rodzin w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle podyskutujemy o małych płazach bez ogonka – żabkach. Poznamy ich środowisko życia i zastanowimy się, jaką pełnią rolę w przyrodzie. Porozmawiamy o książce E. Snel  Moja super moc: uważność i spokój żabki : historie, gry i zabawy mindfulness, która  powstała z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Nauczymy się koncentracji za pomocą  przedstawionej w niej  „metodzie żabki” i przekonamy się, że życzliwość to jedna z najważniejszych cech człowieka.

Spotkanie odbędzie się 21 lutego 2019 r. o godz. 16.00 w Strefie Innowacji MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1)

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.