Facebook ikonka prawy margines

Kluby: Wiem, co widziałam

poniedziałek, 28 października 2019
Kluby: Wiem, co widziałam

Dyskusyjny Klub Książki „Kopernikus” Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na dyskusję o książce A.J. Finn „Kobieta w oknie”. Spotkanie odbędzie się 28 października 2019 r. (poniedziałek) o godzinie 16.30, ul. Kopernika 8.

Anna Fox – dziecięca psychoterapeutka – od prawie roku tkwi w więzieniu własnego domu, za sprawą okrutnej choroby: lęku przed otwartą przestrzenią. Całe dnie spędza w internecie, przed telewizorem lub szpiegując sąsiadów za pomocą aparatu fotograficznego. Pozbawiona własnego życia coraz bardziej zaczyna przeżywać cudze. Pewnego wieczoru, śledząc życie nowej rodziny zamieszkałej w domu naprzeciwko, Anna widzi coś, co na zawsze odmieni jej życie i już nic nie będzie tym, czym się wydaje!

Co jest prawdą, a co zmyśleniem? Kto jest w niebezpieczeństwie, a kto panuje nad sytuacją? O tym między innymi porozmawiamy podczas spotkania.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i WiMBP w Rzeszowie.

Wszystkich zainteresowanych Klubem prosimy o kontakt z Filią nr 2 MBP w Jaśle -  nr tel. 13 446 90 01 lub e-mail: filia2@mbp.jaslo.pl