Cykle: Kolorowo i zimowo – Ferie w bibliotece 2022

poniedziałek, 14 - piątek, 25 lutego 2022
Cykle: Kolorowo i zimowo – Ferie w bibliotece 2022

Biały kolor śniegu chroni, uspokaja, łagodzi i wycisza. A co gdyby śnieg był kolorowy? Czy było by tak jak w wierszu Ludwika Jerzego Kerna pt.: Śnieg?

Czy wam nie przyszło nigdy do głowy,
że śnieg powinien być kolorowy?
Albo zielony, albo czerwony,
liliowy albo beż…

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci w wieku od 6 do 10 lat w czasie ferii zimowych na spotkania Kolorowo i zimowo:

- 15 lutego Joga dla dzieci - Kolorowe stópki,
- 22 lutego Joga dla dzieci - Barwne emocje
- 17 lutego Zajęcia literacko-artystyczne - Galeria kocich piękności
- 24 lutego Zajęcia literacko-artystyczne - Tęczowe lampiony.

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki
o godz. 12.00.
Na warsztatach z jogi poćwiczymy uważność, motorykę małą i dużą, zrelaksujemy się, sprawdzimy jak kolory wpływają na nasze samopoczucie i porozmawiamy o emocjach.
Na zajęciach literacko-artystycznych nie zabraknie głośnego czytania oraz okazji do stworzenia szalonych, kolorowych i kreatywnych prac, ubarwiających zimowy czas.

Ze względu na obostrzenia obowiązuje limit miejsc oraz wcześniejsze zapisy w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży.

Oddział dla Dzieci i Młodzieży
ul. Kołłątaja 1, tel. 13 446 26 02 wew. 35