Projekty: Licealne czasy – spotkanie autorskie dla młodzieży z Magdą Skubisz

piątek, 04 listopada 2022
Projekty: Licealne czasy – spotkanie autorskie dla młodzieży z Magdą Skubisz

17 listopada 2022 roku o godz. 10:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w ramach projektu „Biblioteka zawsze po drodze” odbędzie się spotkanie z Magdą Skubisz.

Spotkanie poświęcone będzie literaturze podejmującej problemy wieku dorastania, dylematom emocjonalnym młodych ludzi oraz konsekwencjom wyborów rzutujących na ich przyszłość.

Magda Skubisz – pisarka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej), zawodowo zajmuje się emisją głosu, a także współpracuje z rzeszowskimi teatrami jako konsultant ds. wokalnych. Jest autorką czterech powieści opowiadających o przemyskich licealistach: „LO Story”, „ Dżus&Dżin”, „Chałturnik”, „Master”. W 2022 roku ukazała się „Aptekarka”; oparty na faktach romans historyczny utrzymany w konwencji dziewiętnastowiecznej powieści obyczajowej. Spotkanie dla grup zorganizowanych.

Projekt „Biblioteka zawsze po drodze” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.