Majowe kody dostępu do LEGIMI

poniedziałek, 24 kwietnia 2023
Majowe kody dostępu do LEGIMI

Informujemy, że wszystkie majowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi zostały już wydane.

Informujemy, że majowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane będą od  28 kwietnia 2023 roku (piątek).

Zasady otrzymania i aktywowania kodu dostępu do serwisu Legimi:

1)  Należy być aktywnym czytelnikiem (powyżej 15 roku życia) Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle  –  użytkownikiem, który wypożyczył na zewnątrz co najmniej jedną pozycję w ostatnim roku (od maja 2022). Trzeba posiadać ważną Kartę Biblioteczną (konto czytelnika zaktualizowane i bez blokad).

2) Kod można odebrać na 2 sposoby:
- osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych,
- drogą elektroniczną. W e-mailu wysłanym na adres wypozyczalnia@mbp.jaslo.pl należy podać imię i nazwisko oraz numer ważnej Karty Bibliotecznej. W odpowiedzi otrzymają Państwo, również drogą elektroniczną, kod do Legimi.

3) Kod należy aktywować od 1 do 31 maja 2023 r. – inaczej kod wygasa.

4) Aktywowany kod jest ważny przez 30 dni licząc od dnia aktywacji kodu.

5) Nieaktywowanie kodu w danym miesiącu skutkuje wstrzymaniem wydawania kolejnych kodów w następnych 3 miesiącach.

6) E-maile wysyłane przed 28 kwietnia br. nie będą brane pod uwagę.

Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.