Nowy system i aplikacja mobilna SOWA MOBI

poniedziałek, 22 stycznia 2024
Nowy system i aplikacja mobilna SOWA MOBI

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przeszła na nowy system biblioteczny - SowaSQL, co wiąże się z wieloma udogodnieniami dla naszych Czytelników.

Jedną z nowości jest Aplikacja mobilna SOWA MOBI, która już jest dostępna dla Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Aplikacja umożliwia korzystanie z katalogu Biblioteki oraz z Konta Czytelnika za pomocą mobilnego urządzenia (smartfon, tablet). Po zalogowaniu  do swojego konta Czytelnik ma pod ręką swoją Kartę biblioteczną, może zarezerwować i zamówić zbiory biblioteczne, sprawdzić kiedy przypada termin zwrotu, a w razie potrzeby prolongować wypożyczone zbiory. Aplikacja pozwala na przeglądanie katalogu i wyszukiwanie zbiorów, sprawdzanie historii wypożyczeń, nowości i najczęściej wypożyczanych książek.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu internetowego Google Play (dla systemu Android) oraz z App Store (dla systemu iOS).

Co zrobić aby korzystać z aplikacji SOWA MOBI?
•    Pobierz aplikację ze sklepu Play lub App Store i zainstaluj na swoim urządzeniu mobilnym;
•    Wyszukaj naszą bibliotekę;
•    Zaloguj się na swoje konto biblioteczne;
•    Korzystaj z możliwości rezerwowania, zamawiania, prolongowania, przeglądania itp.
•
Podstawowe informacje o aplikacji oraz odnośnik do sklepu Google Play, z którego można ją zainstalować, dostępne są na stronie: https://mobi.sowa.pl/
•    Sowa MOBI