Projekty: 3,2,1… Fantazja! Spotkanie z Justyną Bednarek

wtorek, 08 września 2020
Projekty: 3,2,1… Fantazja! Spotkanie z Justyną Bednarek

UWAGA!!! Spotkanie przeniesione na 9 września 2020 r. (środa) na godz. 16:00

8 września 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w ramach projektu Do CZYTANIA! Gotowi! Start! odbędzie się spotkanie autorskie dla dzieci z Justyną Bednarek – autorką m.in. znanych i lubianych książek dla najmłodszych.

Poetka, pisarka i ilustratorka z wykształcenia romanistka. Autorka m.in. historii „Pięciu sprytnych kun” i „Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek”, książek ukazujących wachlarz emocji oraz obrazów w nich zawartych, niosących radość i pochwałę pozytywnych zachowań.

Uczestnicy spotkania z elementami warsztatu dowiedzą się m.in.: czym się różni dobra książka od dobrego placka, jakie człowiek ma obowiązki wobec zwierząt i czemu powinniśmy być dla nich dobrzy.

Spotkanie odbędzie się 8 września 2020 r. (wtorek) o godz. 16.00  na tarasie JDK, w przypadku niepogody w holu JDK.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło.

Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle "FAMILIARIS".

Projekt Do CZYTANIA! Gotowi! Start! dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.