Facebook ikonka prawy margines

Projekty: 3,2,1… Uważność! – warsztaty dla dzieci online

czwartek, 26 - środa, 25 listopada 2020
Projekty: 3,2,1… Uważność! – warsztaty dla dzieci online

26 listopada o godz. 14.00. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach projektu Do CZYTANIA! Gotowi! Start! zaprasza dzieci 6-8 lat do udziału w warsztatach online 3,2,1… Uważność!

Są to warsztaty słuchania, opowiadania i otwierania się na historie z wykorzystaniem metody „kamishibai”. Inspiracją naszych działań będzie opowieść pt. „Kotka Milusia”.

Podczas warsztatów uczestnicy wykonają własne teatrzyki na podstawie instrukcji, a następnie stworzą autorskie historie inspirowane postaciami zwierząt. Dowiemy się, jakie cechy przypisują autorzy zwierzętom oraz jakie książki na ten temat można znaleźć w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Jaśle.

Warsztaty poprowadzą bibliotekarze i biblioterapeuci MBP w Jaśle.

Premiera spotkania na YouTube na profilu MBP w Jaśle 26 listopada 2020 o godz. 14.00.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu Do CZYTANIA! Gotowi! Start! dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło. Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle "FAMILIARIS".