Przyjdź po audiobooka do biblioteki

,
Przyjdź po audiobooka do biblioteki

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do skorzystania z bogatego zbioru audiobooków. Wśród nich znajduje się wiele poczytnych powieści, jak Księżniczka z lodu Camilli Läcberg czy Gildia Magów Trudi Canavan. Można posłuchać literatury podróżniczej  np. W rajskiej krainie wśród zielska Jacka Hugo-Badera, Lalki w ogniu Pauliny Wilk. Młodzi czytelnicy także znajdą coś dla siebie np. Meridę Waleczną, Wrota czasu czy serię o Harry’m Potterze oraz lektury szkolne.

Audiobooki towarzyszą podróżom i umilają codzienne czynności. Korzystają  z nich również osoby niedowidzące lub mające problemy z czytaniem. Zbiory te dostępne są w Wypożyczalni dla Dorosłych. Można wypożyczyć 2 tytuły na okres 15 dni. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.