Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

wtorek, 17 kwietnia 2012
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Rozmowy o sprawach ważnych

Dyskusyjny Klub Książki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza  na rozmowę o  książce Szymona Hołowni Ludzie na walizkach: nowe historie.
Autor jest dziennikarzem i publicystą, prowadzi program Religia.tv, laureat wielu nagród dziennikarskich. We wstępie  napisał: Ludzie na walizkach dodają otuchy. Pokazują, że człowiek nigdy nie jest  ze swym bólem sam, że cierpienie nie musi przybijać do ziemi.
To wspaniała lektura nie tylko na Wielkanocne Święta.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle  uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt   przygotowany jest przez Instytut Książki i British Council oraz WiMBP w Rzeszowie.

Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia 2012 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, godz. 16.00

MBP w Jaśle