WSCHÓD: Jak mieć niezłą sztukę?

wtorek, 30 października 2012
WSCHÓD: Jak mieć niezłą sztukę?

Dowiecie się już we wtorek 30 października o godz. 18:30 na spotkaniu Klubu Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD, które odbędzie się w Czytelni Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Najbliższe spotkanie klubu poświęcamy sztukom wizualnym. Poprowadzi je Aleksandra Zajdel, artystka, studentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Oprócz działań wizualnych obejmujących rysunek, malarstwo czy fotografię, interesują ją nowe media. Jest laureatką licznych konkursów plastycznych, także międzynarodowych.
Liczymy także, że zechcecie podzielić się z nami własną twórczością (painting, foto, video, graphic design etc.) Mamy nadzieję, że spotkanie zaowocuje wystawą prac Klubu w Bibliotece, więc zachęcamy do aktywności: czekamy na maile z waszymi pracami - najlepiej gotowe pokazy slajdów, które wysyłajcie na adres : alezajdel@gmail.com. Jeżeli chcecie prezentować swoją sztukę "na żywo" po prostu weźcie ją pod pachę i przynieście do Biblioteki!