Facebook ikonka prawy margines

Wolontariat - fajna sprawa!

piątek, 06 - środa, 18 października 2017
Wolontariat - fajna sprawa!

Chcesz wziąć udział w ciekawym edukacyjnym projekcie? Towarzyszyć najmłodszym podczas  fascynującej przygody w świecie nauki? Poznać nowych ludzi i zdobyć cenne doświadczenie? Zostań wolontariuszem Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego!

W październiku rusza kolejna edycja zajęć dla dzieci w ramach Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego, za którego merytoryczny program i przygotowanie zajęć odpowiada w tym roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle. Ten szczególny projekt edukacyjny szeroko otwiera dzieciom drzwi do wielkiej nauki. Mali studenci w formie zabawy uczestniczą w warsztatach i wykładach prowadzonych przez specjalistów i nauczycieli akademickich z różnych dziedzin. W aktywny i badawczy sposób odkrywają zagadki otaczającego świata i uczą się ten świat rozumieć.

Od początku swojej działalności Jasielski Uniwersytet dziecięcy zaprasza do współpracy również wolontariuszy. Pomagają oni rozwijać dziecięcą ciekawość, i zaszczepiać pasję do nauki, organizować fascynujące zajęcia, wspierają naukowców prowadzących wykłady i warsztaty oraz  towarzyszą dzieciom w poznawaniu świata nauki.

Jeśli chcesz twórczo i aktywnie spędzić czas, pomóc dzieciom w rozwijaniu zainteresowań i stać się częścią wyjątkowego programu edukacyjnego już dziś jako wolontariusz dołącz do  naszego zespołu. Skontaktuj się z nami, a opowiemy ci o wszelkich możliwych formach współpracy. Na zgłoszenia czekamy do 18 października. 

Jasielski Uniwersytet Dziecięcy to edukacyjny projekt realizowany przez Miasto Jasło w ramach Programu „Postaw na rodzinę”. Projekt współfinansowany jest ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach programu "Postaw na rodzinę".

 

Szczegółowe informacje:
Anna Filip
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
ul. Kołłątaja 1, pok. 112
tel. 13 446 26 02, wew. 37
nowemedia@mbp.jaslo.pl