Wyjątkowy prezent dla miłośników e-booków i audiobooków – bezpłatny roczny dostęp do serwisu Legimi.

czwartek, 10 - środa, 30 listopada 2022
Wyjątkowy prezent dla miłośników e-booków i audiobooków  – bezpłatny roczny dostęp do serwisu Legimi.

Drodzy Czytelnicy informujemy, że roczne kody dostępu do serwisu Legimi zostały już rozdane.

Z przyjemnością informujemy, że mamy wyjątkowy prezent dla najaktywniejszych czytelników, którzy  w 2022 r. korzystali z serwisu Legimi.

Od 16 listopada 2022 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle dysponować będzie kodami do serwisu Legimi, ważnymi od momentu aktywowania do 16 listopada 2023 r.

Zasady otrzymania rocznego kodu dostępu do serwisu Legimi:

1. Należy być zarejestrowanym czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle (powyżej 15 roku życia) i posiadać ważną Kartę Biblioteczną (konto czytelnika zaktualizowane i bez blokad).
  2. Zaproszenie do odbioru rocznych kodów Legimi dotyczy najaktywniejszych czytelników naszej Biblioteki, którzy często korzystali z kodów Legimi w roku 2022. Decyzję o wydaniu kodu rocznego czytelnikowi podejmują bibliotekarze.
  3.  Kod można odebrać drogą elektroniczną. W e-mailu wysłanym na adres wypozyczalnia@mbp.jaslo.pl należy podać imię i nazwisko oraz numer ważnej Karty Bibliotecznej. W odpowiedzi najaktywniejsi czytelnicy otrzymają, również drogą elektroniczną, roczny kod Legimi.

4.  E-maile wysyłane przed 16 listopada 2022 r. nie będą brane pod uwagę.

5.  Czytelnicy, którzy otrzymają roczne kody Legimi, nie będą mogli korzystać z kodów

miesięcznych w 2023 r.

Zakup  dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Zadanie: Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0.