Facebook ikonka prawy margines

ZaGRAJ w to! Nowe gry planszowe w Bibliotece

piątek, 19 lipca 2013
ZaGRAJ w to! Nowe gry planszowe w Bibliotece

Dopadła Cię wakacyjna nuda? Chcesz spróbować nowego sposobu na spędzanie wolnego czasu? Przyjdź do Biblioteki i zagraj w gry planszowe!

Z myślą o wakacyjnej przerwie przygotowaliśmy nową porcję zabawnych, wciągających a jednocześnie edukacyjnych planszówek. Najmłodszym czytelnikom i ich rodzicom na pewno przypadną do gustu integracyjne gry rodzinne m.in.: pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji Szalony wyścig polnych myszek czy ucząca współpracy gra Kraby. Ci, którzy lubią sprawdzać granicę swojej pomysłowości powinni spróbować swoich sił w układance Buziaki Śmieszaki.

Dla tych, którzy lubią fantastykę gratką będzie gra Hobbit, w której razem z Bilbem i krasnoludami przenosimy się w świat magii i poszukiwań cennego skarbu, miłośnicy gier strategicznych mogą zamienić się w dzielnych wojskowych i stoczyć zaciekłą walkę w Bitwie Lądowej. Na sympatyków historii i harcerstwa czeka zaś wyjątkowa gra Mali Powstańcy. Warszawa 1944, w której gracze wcielają się w harcerzy-powstańców, a ich zadaniem jest walka z okupantem.

Nie nudź się w wakacje – przyjdź do biblioteki i daj się wciągnąć w planszową przygodę.