Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2013

 • Dla bibliotekarzy: Najważniejsze tendencje
  15 lutego 2013
  15 lutego 2013 r. odbyło się seminarium szkoleniowe, na którym zostały omówione istotne tendencje w działalności bibliotek publicznych powiatu jasielskiego w 2012 roku
 • Kluby: Obsesja tworzenia
  15 lutego 2013
  Kim jest artysta i czym jest sztuka? Czy każdy wytwór artysty zyskuje status dzieła? Jak przebiega proces twórczy? W piątek 15 lutego 2013 r. nad fundamentalnymi pytaniami dotyczącymi szeroko pojętej sztuki zastanawiali się członkowie Klubu Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD.
 • Kluby: Sieciakowi wojownicy ratują Internet!
  14 lutego 2013
  Kradzież, Bełkot, Kłamacz i Śmieciuch czają się w Internecie, chcą utrudnić dzieciom bezpieczną naukę i zabawę on-line. Sieciaki jednak zrobią wszystko żeby uratować Internet przed złymi Sieciuchami! W czwartek, 14 lutego sieciakowi klubowicze zastanawiali się nad bezpieczeństwem w Internecie.
 • Kluby: Dzień św. Walentego wg Michaliny
  12 lutego 2013

  Podczas ostatkowego spotkania Klubu Michalina, wśród słodyczy i pączków o niebywałym smaku, rozległa się pieśń „Cyganeczki”. Jej treść dotyczyła zapustów i wróżb noworocznych.

 • Cykle: Na półmetku Zimy z wyobraźnią
  11 - 15 lutego 2013
  Jak poruszyć wyobraźnię i miło spędzić czas? Wystarczy dołączyć do wspólnej zabawy z Miejską Biblioteka Publiczną w Jaśle.
 • Akcje: Radość czytania - finały Zostań czytelnikiem!
  07 lutego 2013
  W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwają finały akcji Zostań czytelnikiem! Odkryj Krainę Biblioteki i Książki. Podczas nich 5 i 6 letnie dzieci z jasielskich przedszkoli zaprzyjaźniają się z książką i doświadczają radości, jaką niesie spotkanie z ulubionymi bohaterami literatury dla najmłodszych.
 • Wystawy: Jasło i jaślanie w zbiorach MBP
  05 lutego - 29 marca 2013
  Są tematy, które warto poruszać i są ludzie, których warto wspominać. Jasło – miasto o burzliwej historii i bogatych tradycjach może poszczycić się wieloma postaciami, które trwale zapisały się w jego dziejach, kulturze i nauce. Zapraszamy do obejrzenia nowej wystawy.
 • Akcje: Dymna i Grabowski o dobrych stronach Internetu
  05 lutego 2013

  Internet to „morze możliwości” i sposób na łatwiejsze, bardziej aktywne życie. Zalety Internetu, sposoby na bezpieczne surfowanie oraz prawa i obowiązki Internauty poznali uczestnicy tegorocznego Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu – „Serfuję. Respektuję”.

 • Kluby: Podwórko bez granic czyli o Internecie w Klubie Sieciaka
  05 lutego 2013
  Do Miejskiej Biblioteki Publicznej na powrót zawitały Sieciaki! Pierwsze spotkanie reaktywowanego Klubu Sieciaka odbyło się 5 lutego – w Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu.
 • IBUK LIBRA czytasz gdzie chcesz i jak chcesz!
  01 lutego - 31 grudnia 2013

  Od 1 lutego 2013 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przy współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie wykupiła dostęp do wybranych publikacji elektronicznych w czytelni on-line IBUK LIBRA.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz