Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2018

 • Edukacja: Ja mam dużo myśli w głowie – Joanna Papuzińska
  15 - 18 stycznia 2018

  3 stycznia br. Joanna Papuzińska - znana i lubiana autorka bajek i wierszy dla dzieci -  obchodziła 79. rocznicę urodzin. Aby przybliżyć twórczość pisarki Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle  zorganizował zajęcia, w których wzięły udział dzieci z Prywatnego Bajkowego Przedszkola i Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaśle oraz uczestnicy spotkań cyklu Akademia Wyobraźni.

 • Kluby: „Michaliny” w karnawale
  08 stycznia 2018

  8 stycznia 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie Klubu „Michalina”.

 • Konkursy: Kreuj, pisz, publikuj! w Lirycznym Jaśle
  29 stycznia 2018

  W związku z dużą rozpiętością terminów ferii zimowych w poszczególnych województwach przedłużamy termin składania prac na XXIII Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło” do 9 lutego 2018 (piątek). Decyduje data stempla pocztowego.

 • Projekty: Zakup nowości wydawniczych w 2018 roku

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w 2018 roku otrzymała dofinasowanie aplikując do Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" - Priorytet 1- Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych.

 • Świadectwo naszej przeszłości (Dokumenty Życia Społecznego w MBP w Jaśle)

  Jak wino z upływem lat nabierają wartości i przywołują smak minionego czasu. Szczególną osobliwość stanowią dla badaczy, dokumentalistów oraz osób zainteresowanych historią Jasła i miejscowości naszego powiatu.

 • Jasielska Karta Seniora
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle honoruje Jasielską Kartę Seniora.
 • Projekty: Biblio-aktywni! Biblio-potrzebni! Nowe projekty MBP w Jaśle

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację działań animujących czytelnictwo oraz szkoleń dla bibliotekarzy z powiatu jasielskiego.

 • Wystawy: Dawni mistrzowie mówią
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do obejrzenia wystawy „Dawni mistrzowie mówią. Jasielscy malarze cz.1”.
 • Kluby: Dożynkowe „Michaliny”
  W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się spotkanie Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina”.
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz