Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2020

 • Kluby: „Michaliny” w JDK
  19 stycznia 2020

  W pięknej scenografii Jasielskiego Domu Kultury 19 stycznia 2020 r. odbył się koncert kolęd i pastorałek „Na ludową nutę”, zorganizowany jak co roku przez Powiatową Radę Kół Gospodyń Wiejskich w Jaśle i Jasielski Dom Kultury.

 • Projekty: Zakup nowości wydawniczych w 2019 roku
  14 stycznia 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w 2019 r. otrzymała dofinasowanie z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - Priorytet 1 : "Zakup nowości wydawniczych  do bibliotek publicznych".

 • Kluby: Bóg przychodzi do nas w swej mocy – kolędowanie w Klubie „Michalina”
  14 stycznia 2020

  Czas kolędowania jest niezwykle radosny więc ”Michaliny” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle rozmawiały o ludowych tradycjach śpiewania pieśni w miejscowościach powiatu jasielskiego.

 • Konkursy: Zostań autorem w Lirycznym Jaśle
  14 - 31 stycznia 2020

  W związku z dużą rozpiętością terminów ferii zimowych w poszczególnych województwach przedłużamy termin składania prac na XXV Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło” do 31 stycznia 2020 (piątek). Decyduje data stempla pocztowego.

 • Akcje: Ferie dobrze zaprogramowane w MBP w Jaśle
  13 - 24 stycznia 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat oraz młodzież  11-15 lat do udziału w zajęciach z cyklu „Ferie dobrze zaprogramowane”.

 • Juniwersytet: Rozwijamy się z pasją – I semestr 10. edycji Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego
  10 stycznia 2020

  Specjały kuchni molekularnej, sztuka malowania piaskiem, praca pisarza od „kuchni”, programowanie robotów, warsztaty architektoniczne i smog to zagadnienia, z którymi mieli szansę zapoznać się najmłodsi mieszkańcy Jasła biorący udział w tegorocznych zajęciach Juniwersytetu.

 • Liryczne Jasło – warsztaty z Robertem Królem
  09 stycznia 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza młodzież na warsztaty literackie z Robertem Królem – 9 stycznia 2020 r. o godz.  9.00.

 • Liryczne Jasło - warsztaty poetyckie z Robertem Królem
  09 stycznia 2020

  Po co nam poezja i czy jej  pisanie i czytanie ma sens? Co właściwie ją definiuje?

 • Cykle: W Baśniogrodzie
  24 stycznia 2020

  Jak powstaje dzień i noc? gdzie rośnie drzewo życia? i co narozrabiała pewna nieposłuszna świnka? Tego wszystkiego dowiecie się udając się do Baśniogrodu podczas cyklicznych zajęć feryjnych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

 • Wystawy: „Na zimowo” z Jolą Richter-Magnuszewską
  29 lutego 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę ilustracji Joli Richter-Magnuszewskiej „Na zimowo”, udostępnionych Bibliotece dzięki uprzejmości Autorki.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz