Aktualności - archiwum 2012

• Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy: Wakacyjna przygoda z wolontariatem
    31 sierpnia 2012
    W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle zakończyliśmy wakacyjny cykl spotkań z przygodą i rozrywką powlekaną słońcem i kolorami, jakie towarzyszyły najmłodszym odwiedzającym Zakątek.
  • Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy: Zakończenie wakacji
    31 sierpnia 2012
    Dobiegł końca wakacyjny cykl spotkań dla dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Czy słońce czy deszcz, u nas zawsze było pogodnie i wesoło, dzięki rozmaitym, kreatywnym zajęciom oraz niespodziankom, jakie przygotowano specjalnie z myślą o różnorodnych zainteresowaniach najmłodszych.
  • Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy 28-30 sierpnia 2012
    28 - 30 sierpnia 2012
  • Sieciaki na wakacjach!
    22 sierpnia 2012

Zapraszamy na wakacyjny piknik edukacyjny „Sieciaki na wakacjach”, który odbędzie się 22 sierpnia 2012 r. o godz. 12.00. Impreza organizowana jest przy współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje i Fundacją Orange.

• Piknik: Dzieci w sieci na wakacjach
    22 sierpnia 2012
    Łamigłówki, krzyżówki, wykreślanki i kolorowanki to dobry pomysł na to, by dowiedzieć się jak bezpiecznie poruszać się w sieci. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbył się piknik „Sieciaki na wakacjach” w którym wzięli udział mali i duzi uczestnicy wspólnej zabawy.
  • Kluby: Szkło, przez które można obserwować świat
    21 sierpnia 2012

21 sierpnia 2012 r. odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. Klubowicze dyskutowali o książce Andresa Trapiello „Żywoty Cervantesa”.

• W Słonecznym Zakątku Dobrej Zabawy: piknik, żagle, wesołe wierszyki, gra z żywymi pionkami
    20 sierpnia 2012

Wirtualny plac zabaw, wielobarwna tęcza i rozhasane słownie zabawy z rozsypanek literowych, to zeszłotygodniowe atrakcje Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci wypoczywające w mieście.

• Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy zaprasza do odwiedzin
    13 sierpnia 2012

Gra z żywymi pionkami, ozdoby z makaronu, papierowe latawce-ptaki i mnóstwo krzyżówek, rebusów i zagadek - w Bibliotece trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci wypoczywające w mieście.

• Sposób na zaczarowane lato
    10 sierpnia 2012
    Zabawne wierszyki, kolorowe kredki do malowania tatuaży i bańki mydlane to niezawodne sposoby na zaczarowanie lata. Przekonali się o tym uczestnicy kolejnego wakacyjnego spotkania Klubu Czytających Rodzin.
  • To we mnie jest - spotkanie z B. Samborską
    09 sierpnia 2012
    Bernadeta Samborska była bohaterką spotkania zorganizowanego przez Klub „Michalina” i Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle. Jej pierwsze wiersze ukazały się w antologii „Potok słów”, w gronie poetów – Marii Cisoń, Józefy Trznadel i Pawła Wałczyka.
Katalog online

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Wypisz