Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2015

 • Akcje: Savoir-vivre – zajęcia z dobrego wychowania w Filii nr 3
  27 lipca 2015

  Co to jest savoir-vivre? Kto pierwszy się kłania? Czy dziękuje coś kosztuje? Co wypada a czego nie wypada robić? Na te i inne pytania dzieci znalazły odpowiedź, biorąc udział w wakacyjnych zajęciach BIBLIOletnisko - Bon ton  organizowanych w Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

 • Akcje: BIBLIOletnisko – radość działania i odkrywania
  22 lipca 2015

  Głośne czytanie, dobra zabawa, aktywny wypoczynek i niekończąca się fantazja najmłodszych!  To wszystko sprawia, że  Biblioteczna Wysepka Wyobraźni tętni życiem! Od  lipca wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Jaśle bawimy się, tworzymy, dowiadujemy i odkrywamy to, co nieznane i zaczarowane.

 • Akcje: Mistrzowie wybierają Bibliotekę!
  17 lipca 2015

  Czy można nauczyć się kodować w Bibliotece? Zdecydowanie tak! Za nami II edycja programu Mistrzowie Kodowania. 17 lipca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle na uroczystym podsumowaniu wakacyjnej edycji spotkały się dzieci uczestniczące w zajęciach oraz ich rodzice, rodzeństwo i dziadkowie. 

 • Akcje: Kot, Mysz, pułapka i kodowanie
  08 lipca 2015

  Co jest potrzebne do tworzenia gry? Na czym polegają instrukcje warunkowe? Jak wykorzystać kolory do sterowania bohaterami? Odpowiedź na te pytania znają już uczestnicy II edycji programu Mistrzowie Kodowania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

 • BIBLIOletnisko – informacja o rezerwacji miejsc na zajęcia
  07 lipca 2015

  W związku z dużym zainteresowaniem zajęciami BIBLIOletnisko organizowanymi przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle, informujemy, że z powodu ograniczeń lokalowych, w trosce o jakość prowadzonych zajęć oraz komfort i bezpieczeństwo uczestników, od 13 lipca zostaje wprowadzona rezerwacja miejsc na poszczególne spotkania.

 • Kluby: Rozśpiewane spotkanie z Michalinami
  07 lipca 2015

  Punktualnie o godz. 12.00 w upalne lipcowe południe, odbyło się spotkanie Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej  „Michalina”.

 • Akcje: BIBLIOletnisko w MBP w Jaśle
  01 lipca 2015

  Chciałbyś przenieść się do krainy pełnej skrzatów i kwiatowych wróżek? Poznać mieszkańców morskich głębin oraz przekonać się jak arcyważne jest rymowanie i fantazjowanie.  Nic prostszego! Od 1 lipca Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do udziału w cyklu zajęć wakacyjnych – BIBLIOletnisko, na który zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat.

 • Akcje: Wakacyjne spotkania Mistrzów!
  30 czerwca - 01 lipca 2015

  Mistrzowie nie odpoczywają nawet w wakacje! W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle rozpoczęły się wakacyjne spotkania w ramach II edycji programu Mistrzowie Kodowania. Tym razem programistyczne zagadki dzielnie rozwiązuje szóstka dzieci – Marysia, Zosia, Paweł, Damian, Patrycja i Kuba.

 • Kluby: Poszukiwacze skarbów na tropie!
  22 czerwca 2015

  22 czerwca  2015r. w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie w ramach Fan Book Sobniów Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Na spotkaniu dyskutowano o książce Dariusza Rekosza  „Skarb królów”.

 • Kluby: Klub „Michalina” w Starym Sączu
  19 czerwca 2015

  19-20 czerwca b.r.  na zaproszenie Diecezjalnego Centrum Pielgrzymkowego im. Jana Pawła II  w Starym Sączu członkinie Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina”, brały udział w obchodach 16. rocznicy pobytu Papieża Jana Pawła II  w tym mieście.
   

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz