Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2020

 • Akcje: Umów się z książką! – akcja walentynkowa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle
  07 - 21 lutego 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i jej księgozbiór zapraszają czytelników od 7 do 21 lutego 2020 do zabawy walentynkowej Umów się z książką! Akcja obejmuje Wypożyczalnię dla Dorosłych, Oddział dla Dzieci i Młodzieży i filie biblioteczne.

 • Moja dieta – moje zdrowie
  07 lutego 2020

  7 lutego 2020 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle po raz kolejny gościła dietetyczkę Karolinę Panek – z jasielskiego Gabinetu Dietetycznego Bonne Santé, która wygłosiła wykład na temat zaleceń żywieniowych z uwzględnieniem jednostek chorobowych.

 • Wpływ diety na zdrowie
  07 lutego 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie z Karoliną Panek, dietetyczką jasielskiego Gabinetu Dietetycznego Bonne Santé – „Zalecenia żywienia dla seniorów z uwzględnieniem jednostek chorobowych”.

 • Kluby: Dyskusyjny Klub Książki „CzytaMY”
  04 lutego 2020

  W Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle powstał Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży „CzytaMY”.

 • Czytajmy, poznajmy, pamiętajmy – wspomnienie o Ofiarach Holokaustu w jasielskiej Bibliotece
  03 lutego 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle włączyła się w obchody XII Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla.

 • Kluby: Droga do Zaginionych Miast
  28 stycznia 2020

  Dyskusyjny Klub Książki „Zaczytani” zaprasza młodzież na spotkanie 28 stycznia 2020 r. (wtorek) o godz. 16.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

 • Cykle: Baśniowo i kolorowo – ferie w Filii nr 1
  28 stycznia 2020

  Świat baśni to świat wyobraźni, niezwykłych miejsc, fantastycznych istot, cudownych przedmiotów. To świat, który odrywa nas od codzienności i przenosi w odległe i wymarzone miejsca… o czym przekonali się mali czytelnicy podczas zajęć  feryjnych w Filii nr 1.

 • Kluby: Droga do Zaginionych Miast
  28 stycznia 2020

  28 stycznia 2020 r. na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytani” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odwiedziliśmy miasta elfów.

 • Cykle: Baśniowo, aktywnie i wesoło – ferie w Filii nr 3
  27 stycznia 2020

  Jak to z tym ślubem było? O czym marzyła Roszpunka? Czy szczupak spełnia wszystkie życzenia i jaki jest najcenniejszy dar ptaka kiwi? Takie pytania zadawali uczestnicy feryjnych zajęć „W Baśniogrodzie” w  Filii nr 3 Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, słuchając nieznanych baśni z różnych stron świata.

 • Cykle: W Baśniogrodzie – ferie w Filii nr 2
  27 stycznia 2020

  Czytanie baśni ze wszystkich zakątków kuli ziemskiej to fascynujący sposób przemierzania świata wzdłuż i wszerz, poznawania egzotycznych miejsc i kultur. Taką właśnie podróż odbyli uczestnicy feryjnych zajęć „W Baśniogrodzie” w  Filii nr 2 Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz