Aktualności - archiwum 2010

• Projekt Lacrosse wśród zabawek świata
    12 czerwca 2010
    Na przekór powodzi i złej pogodzie nieformalna grupa młodzieży ANI-MUSZ nie ustaje w poszukiwaniu sposobów na dobrą zabawę i aktywny wypoczynek.
  • Relacja ze spotkania z Izabelą Klebańską
    11 czerwca 2010
    11 czerwca 2010 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle gościła Izabellę Klebańską – autorkę kilku książek dla dzieci poświeconych muzyce i instrumentom. Pisarka jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi, autorką scenariuszy programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży.
  • Święto uwolnionych książek
    09 czerwca 2010
  • Z książką na walizkach
    07 czerwca 2010
  • Projekt „Lacrosse”: sztuka zabawy i zabawa sztuką
    06 czerwca 2010
  • Spotkanie z Michałem Malinowksim
    02 czerwca 2010
  • Projekt Lacrosse: przepis na dobrą zabawę
    02 czerwca 2010
    Jak zagrać na starych gazetach lub na własnych palcach, jak czarować przy pomocy chusteczek higienicznych, oraz jak głośno wyrażać swoje JA, chwalić siebie i innych a przede wszystkim myśleć pozytywnie
  • Dzień Dziecka z książką
    01 czerwca 2010
    1 czerwca 2010 roku w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wspólnie z Medyczną Szkołą Policealną im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle zorganizowała „Regionalne czytanie"
  • Ruszyła lokomotywa pełna atrakcji
    31 maja 2010
    Już po raz dziewiąty Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle aktywnie włączyła się w organizowanie Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom”.
  • Program IX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom
    28 maja 2010
    Już po raz dziewiąty Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle aktywnie włączyła się w organizowanie kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” zainaugurowaną przez „Fundację ABCXXI”.
Katalog online

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Wypisz